Jak wygląda proces koloryzacji? Najpierw przystępujemy do wyboru koloru. Ponieważ pracujemy z farbami takich producentów, jak Lisap i L'Oreal, prezentujemy klientce palety barw właśnie tych marek. Po ostatecznym wyborze odcienia, fryzjerka przygotowuje farbę. Jeśli klientka wybrała niestandardowy kolor, farba jest mieszana w celu uzyskania optymalnego tonu. Następnie przystępujemy do nakładania farby. Preparat rozprowadzany jest dokładnie, włosy pokrywane są ze szczególną starannością.  

Po nałożeniu farby, fryzjerka cały czas kontroluje co dzieje się na głowie klientki, co jest szczególnie ważne w przypadku rozjaśniania włosów. Jeśli koloryzacja przebiega szybciej, farbę należy zmyć wcześniej, w przeciwnym razie włosy mogłyby ulec zniszczeniu. W naszym salonie taka sytuacja nikomu nie grozi. Z wielką precyzją podchodzimy do farbowania włosów, dbając o to, aby włosy klientki pozostały w dobrej kondycji. Dlatego też nie przyjmujemy kilku klientek równocześnie, jak ma to miejsce w niektórych salonach. Czas, w którym klientka u nas przebywa jest czasem w stu procentach poświęconych tylko jej.  
 
Cechą wyróżniającą nasz salon od innych jest też to, iż nie robimy niczego w pośpiechu, dlatego rezerwujemy dla każdej klientki dużą ilość czasu, aby wszystko móc powoli, dokładnie zrealizować. Proces koloryzacji to nie tylko nałożenie farby i zmycie jej. To także szereg innych czynności, które wykonujemy po farbowaniu, dopiero wtedy koloryzacja jest dopełniona. Jedną z tego typu czynności jest umycie włosów specjalnym szamponem o kwaśnym pH, mającym dobroczynny wpływ na włos bezpośrednio po farbowaniu. Taki szampon wpływa na ostateczne domknięcie się łuski włosa, a także na to, aby kolor pozostawał w nim na dłużej. W przypadku szamponów również korzystamy z profesjonalnych kosmetyków Lisap i L'Oreal. Jest też możliwość nałożenia zakupionej przez Państwa henny do włosów. Naturalne farby do włosów są polecane dla osób, które mają problemy ze skórą lub wypadającymi włosami.

Każda klientka jest dla nas wyzwaniem. Zależy nam, aby wydobyć z każdej z Was to, co najpiękniejsze. Kiedy widzimy uśmiech na twarzy klientki po koloryzacji, strzyżeniu i modelowaniu, jest to dla nas wspaniałą nagrodą. 

Fryzura ma ogromny wpływ na wygląd twarzy i na samopoczucie. Chcemy, aby wszystkie klientki były zadowolonymi z siebie kobietami, dlatego kiedy przyjdziesz do nas na koloryzację, wykonamy dla Ciebie także strzyżenie oraz modelowanie. Wszystko oczywiście w cenie farbowania. Zależy nam, abyś zabłysnęła nowym wyglądem, a nic nie posłuży temu lepiej niż nowy kolor i nowa fryzura. Jeśli za jakiś czas zdecydujesz się farbować w naszym salonie również odrosty, przekonasz się, że jest to usługa znacznie tańsza niż koloryzacja.  
 
Właściwie dobrany, ciekawy kolor włosów nadaje im głębi, blasku i piękna. Jeśli masz dość farbowania włosów na własną rękę, jeśli szukasz salonu, w którym koloryzację wykonuje wyszkolony w tym kierunku personel, koniecznie przyjdź do nas! Stosujemy wysokojakościowe preparaty, bezpieczne dla wszystkich rodzajów włosów. Wedle zasady, że dobro i zadowolenie klienta jest priorytetem, robimy wszystko, aby nasze usługi zawsze wykonywane były na najwyższym poziomie i zgodnie z najnowszymi standardami panującymi we fryzjerskiej branży.